Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Srpen 2010

Hola, hola, intr volá

31. srpna 2010 v 10:49 | Neriah |  Útržky života
Zhruba za hodinku mám odjíždět na intr, ale vůbec to tak nevypadá. Pobíhám po bytě a přemýšlím, bez čeho se ty tři dny ještě neobejdu. Málem jsem převrátila celý byt naruby, když jsem hledala svoji oblíbenou lžičku. :) Je to sice jen lžička, ale já ji dostala jako dárek a já si dárků hodně vážím. Nakonec jsem ji našla v tašce, s kterou jsem přijela na konci roku, nějak jsem ji zapoměla vybalit. :-)
Na intr se vůbec netěším, z příjezdu mám rozporuplné pocity. Skoro žádné kamarády tam nemám, ale nějak to tam už přežiju... Nic jiného mi ani nezbývá. Útěchou mi je jedině to, že můžu celé dny trávit mimo intr a s ostatníma se nebavit.
Rodiče se mi snaží vnutit co nejvíc teplého oblečení a nechtějí pochopit, že mi je prostě teplo a že dva svetry na ty tři dny vážně nepotřebuju. I tak už těch věcí mám zbytečně moc.
U povídky jsem se sekla. Vůbec nevím, jak napsat jednu pasáž, takže buď přepíšu celou kapitolu a změním v ní děj, nebo nad tím ještě popřemýšlím. Napadají mě náměty na další povídky, tak až bude trocha času, sednu si k tomu a zkusím něco sepsat.
Začíná mi být docela zima. Že bych ty svetry nakonec ocenila? :-)

Přežít s vlky

27. srpna 2010 v 14:45 | Neriah

Nedávno mi kámoška tuto knihu doporučila. A jelikož miluju autobiografie, místo toho, abych sepisovala další kapitolu povídky, pustila jsem se do čtení. A stálo to za to.

Nálada se nezměnila

24. srpna 2010 v 11:10 | Neriah |  Útržky života
A nebo změnila, ale spíš k horšímu.
Včera jsem se snažila vyřešit hádku s kamarádem a on mi napsal, že to nebude řešit, ať mu dám laskavě pokoj. Tak jsem mu ho dala.

Trochu mi zpravila náladu knížka Percy Jackson -Moře nestvůr (je to sice literatura pro děti, ale mně se ta knížka prostě strašně líbí :)). Četla jsem ji do půl třetí do rána (kdybych ji nedočetla, nemohla bych usnout).
Nejspíš se pustím zase do nějaké autobiografické knížky, dlouho jsem žádnou takovou nečetla (naposledy před týdnem :))).

Když si čtu titulek k minulému článku, musím se smát. Chybí mi společnost… A to říká člověk, který se společnosti spíš vyhýbá. Myslela jsem si, že to na tom táboře bude pro mě těžký, když jsem přes prázdniny společnosti úplně odvykla, ale bylo to tam lepší než lepší. :-D
Mám docela dobrou náladu na psaní povídek, tak jdu něco sepsat.
Zatím pa.

Chybí mi společnost

23. srpna 2010 v 18:14 | Neriah |  Útržky života
Včera jsem se vrátila z počítačového tábora, který trval bohužel jen týden.