Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Hola, hola, intr volá

31. srpna 2010 v 10:49 | Neriah |  Útržky života
Zhruba za hodinku mám odjíždět na intr, ale vůbec to tak nevypadá. Pobíhám po bytě a přemýšlím, bez čeho se ty tři dny ještě neobejdu. Málem jsem převrátila celý byt naruby, když jsem hledala svoji oblíbenou lžičku. :) Je to sice jen lžička, ale já ji dostala jako dárek a já si dárků hodně vážím. Nakonec jsem ji našla v tašce, s kterou jsem přijela na konci roku, nějak jsem ji zapoměla vybalit. :-)
Na intr se vůbec netěším, z příjezdu mám rozporuplné pocity. Skoro žádné kamarády tam nemám, ale nějak to tam už přežiju... Nic jiného mi ani nezbývá. Útěchou mi je jedině to, že můžu celé dny trávit mimo intr a s ostatníma se nebavit.
Rodiče se mi snaží vnutit co nejvíc teplého oblečení a nechtějí pochopit, že mi je prostě teplo a že dva svetry na ty tři dny vážně nepotřebuju. I tak už těch věcí mám zbytečně moc.
U povídky jsem se sekla. Vůbec nevím, jak napsat jednu pasáž, takže buď přepíšu celou kapitolu a změním v ní děj, nebo nad tím ještě popřemýšlím. Napadají mě náměty na další povídky, tak až bude trocha času, sednu si k tomu a zkusím něco sepsat.
Začíná mi být docela zima. Že bych ty svetry nakonec ocenila? :-)
 


Komentáře

1 Morgana Le Fay Morgana Le Fay | Web | 31. srpna 2010 v 14:18 | Reagovat

Ahoj. Pred chvilkou jsem narazila na tuhle stranku a musim rict, ze tvoje povidka zacina opravdu dobre. Perfektne vystihnute povahy postav, aspon podle meho nazoru. Tesim se na dalsi kapitoly, ktere snad v budoucnu pribudou. Mala otazka na zaver. Nechces se spratelit? SB (Sprateleny blog)?

2 Any Any | Web | 2. září 2010 v 13:13 | Reagovat

Obdivuji Tě, že dokážeš žít na intru-já bych to nezvládla. Nezvládla bych se stýkat denodenně s lidmi, se kterými se nemusím. Nedokázala bych spát v jiné posteli, než v té domácí... nedokázala bych být odloučená třeba týden od přítele... máš fakt můj obdiv, holka! :) Teta mi říkávala, že je to výborná škola do života (život na intru)... hodně štěstí ;)

3 Neriah Neriah | 3. září 2010 v 9:53 | Reagovat

Any, na intru jsem od svých jedenácti let, takže už jsem si zvykla. A vždycky se našel někdo, kdo byl fajn. Ale tenhle rok bohužel všichni fajn lidičky odešli a tak prozatím trpím. ale počítám, že si zvyknu. Ostatně vždycky to tak bylo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.