Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Nenávidím názvosloví a jiné nesmysly

14. září 2010 v 19:43 | Neriah |  Útržky života
Dneska jsem si při chemii připadala jako totální trotl, když jsem nevěděla, co je oxidace. Trochu mě uklidňuje, že jsem v tom nebyla sama. Ale štve mě to. Docílili jsme akorát toho, že si ve čtvrtek napíšeme písemku z názvosloví. A já doufala, že už se k tomu nebudeme vracet. Jenomže to jsem se hodně mýlila. Údajně to budeme potřebovat. Já to ale nikdy úplně nepochopila... A co teď?
Výpisky z názvosloví mám doma a do čtvrtka se domů prostě nedostanu, i kdybych chtěla. Neznám nikoho, kdo by mi to dokázal vysvětlit, spolužáci jsou na tom stejně jako já. Nezbývá mi nic jinýho než doufat, že tam bude alespoň nějaký oxid a hydroxid, ty ještě docela ovládám.
Škola mě v poslední době docela dost vyčerpává. A to je teprve začátek. Jsem zvědavá, co budu říkat za pár měsíců. To je zároveň omluva pro čtenáře mé povídky. Když už si udělám volno, nemám vůbec energii a náladu na psaní. Ale kapitolku mám už skoro hotovou. Jen jí ještě dopsat a trochu poupravit některé části...
Dneska mě čeká ještě hora učení: matika, fyzika, zsv, dějepis, zeměpis... A to bych si měla pomalu zjišťovat nějaké informace o OSN, protože mám v říjnu na toto téma referát a mám mluvit 20 minut. Dopadla jsem ještě dobře, protože jsem si téma vybírala mezi prvními, ti, co byli jako poslední, to mají mnohem horší.
Nebudu slibovat, kdy kapitolu přidám. MOžná zítra, možná za týden... A možná ještě dnes. Pokud teda nebudu hodně unavená a nepůjdu spát.
Takže učení zdar!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.