Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Věčně nespokojená

3. září 2010 v 21:29 | Neriah |  Útržky života
Konečně jsem zase doma. Nikdy jsem se domů netěšila tak jako teď. Hned po příjezdu mi vychovatelky zkazily náladu tím, že mě daly na jiný pokoj, než jsme byly původně domluvení. Se spolubydlícími jsem si ale neměla co říct a celkově mi byly dost nesimpatické, takže jsem se přestěhovala jinam. Kamarádka mi řekla, že má budoucí spolubydlící možná ani nepřijde. Proto jsem se tam přestěhovala. A když už jsem byla zabydlená, přiběhla s tím, že přijede v půlce září.
Netěším se na ni. Ani trochu. Co jsem slyšela, je to pěkné čuně a to mi přeci jen dost vadí. Chtěla jsem být sama, což bohužel není možné.
Vychovatelky se ptaly, jestli jsem spokojená. Řekla jsem, že jo. Už totiž není jiná možnost, kam by mě mohly dát. A navíc jsem strašně vybíravá, když už s někým mám bydlet. Měly mi nechat minulou spolubydlící, taky jsem jí měla co vytýkat, ale aspoň jsem o ní ani moc nevěděla a zvykla jsem si na ni. Co nadělám.
Ve škole jsme pro jistotu ještě nedostali ani rozvrh hodin. Ještě ho nemají hotový (to by mě zajímalo, co tam dělali celou dobu, že není hotový, ale budiš). Dnes jsme měli první hodinu mou noční můru - chemii. Zjistila jsem, že jsem s ní na tom ještě hůř než loni. Jestli mi vůbec něco utkvělo v paměti, tak už jsem to pozapomínala. Opakování nedopadlo dobře ani pro jednoho ze třídy. Profesor nás musí mít strašně rád.
Celkově nenávidím opakování z minulého roku. Vůbec nic si nepamatuju. Připadám si pak dost blbě, když nic nevím. Alespoň v tom nejsem sama. Letos chci zabrat. Vím, říkám to pořád, ale teď to chci vážně dodržet. V ničem nevynikám, takže chci mít alespoň lepší výsledky ve škole. Vždycky jse mbyla spokojená s průměrem, ale dvojky zní líp. Jen s tou chemií budu mít problém. Můžu být ráda, že jsem nemusela dělat reparát.
Prozatím se s vámi loučí Neriah s hodně podivnou náladou
P.S.: Kapitolu dodám zítra, snad ji zvládnu dopsat.
 


Komentáře

1 Verča Verča | E-mail | 4. září 2010 v 16:24 | Reagovat

To je jasný, že chceš mít spolubydlící, se kterou si rozumíš. Já si neumím představit, že bych byla na intru a měla společný pokoj třeba s jednou šprtkou od nás ze třídy, která je na všechny protivná a chová se jak nějaká páťačka. To bychom asi brzo měly Texasský masakr motorovou pilou.:-D
P.S Na kapču se moc těším.

2 Any Any | Web | 8. září 2010 v 15:00 | Reagovat

Nedokázala bych být s lidmi na pokoji, které nemám ráda... Ač nejsem samotářka, tak minimálně hodinku denně potřebuji sama pro sebe, dát si vanu, prosedět hodinku na internetu, zkouknout film a dát si cíčko. Ale pamatuj, že cokoliv negativního Tě posiluje... Chemie je taktéž můj nejméně oblíbený předmět (společně s fyzikou). Bojím se, že z ní budu mít opět čtyřku jako na konci roku a snažím se toho vyvarovat. Je moc prima přijít druhý den do školy a zjistit, že za dva dny píšeš z Karboxylových kyselin (a ani nevíš co to je :D) Holt škola je škola... držím palce, ať to zvládáš!

3 Colette Colette | Web | 13. září 2010 v 13:16 | Reagovat

Ahoj, nechtěla bys se spřátelit? :) byla bych moc vděčná za komentář. ... Mimochodem, chemii taky nesnáším...je naprosto strašlivá, vůbec to nechápu, takže jsme v tom spolu. :D Colette15.estranky.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.