Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Dobré ráno, vstávejte...Ne, to jen já jsem takový blázen, že ještě nespím

4. prosince 2010 v 2:42 | Neriah |  Útržky života
Žiju pro druhé, ale nedokážu s nimi žít...
Tak tahle větička řeší mé neustálé úvahy nad tím, proč jsem na ostatní tak nepříjemná, a proč mi vadí, když se mi někdo až moc přiblíží.

Myslela jsem, že se v mém dětství stalo něco, díky čemu jsem tak nedůvěřivá, samotářská a protivná. Ne. To nebylo dětství. Začala jsem se měnit až nedávno. Donutili mě k tomu okolnosti, které nebudu rozebírat.
Je mi špatně. Jsem unavená. Nemůžu spát. Skoro vůbec nejím. Piju litry kafe... Zvláštní. I přesto všechno se nechci zničit. Nejím, protože nemám čas, a když už ho mám, jsem líná si něco udělat. Až dopíšu tenhle převeleinteligentní článek, půjdu spát. A žádný, že to nepůjde. Musím ráno brzo vstát. Je mi strašná zima, už nám i vypli topení. Přes den je vlažné a v noci netopí vůbec.
Víte, kdy mám ráda sníh? Když jsem na horách, nebo když jsem zalezlá v teple s horkým čajem... Nenávidím ho. Stěžuje mi orientaci, nedokážu ani dojít od intru k metru. . A je tak studený, brrrr! A ani jsem neměla na intru zimní boty, takže to bylo vážně příjemný.
Ve čtvrtek jsme byli na Draculovi. Už vím, na co příště nepůjdu, dokud tam bude zpívat Vojtek... A nesmím zapomenout na Šárku Vaňkovou. Když se k tomu přičte sál plný užvaněných puberťáků, co museli po celou dobu sdělovat svému okolí úvahy, které nikoho nezajímali... Tak třeba za mnou seděli dva mladíci a jeden druhému povídá: "Takže ona se fakt nechá zakousnout?"
Druhý povídá: "Ano."
A první na to: "Hele, a není to náhodou sebevražda?"
Máme novýho spolužáka. Je docela... Divnej. Zatím pořádně nevím, co si o něm myslet. Kecat se s ním dá, ale nejspíš se zařadí mezi ty, co hulí. Prozatím se jen rozkoukává...
Úspěch. Tento týden jsem přežila bez úhony.
Můžete mi někdo vysvětlit, proč moje spolubydlící přijede ve čtvrtek a v pátek pojede domů? Já to totiž nechápu.
Chtěla jsem jít na vánoční trhy, ale na můj vkus moc sněžilo a jak už jsem psala, neměla jsem vhodnou obuv.
Zmatený blábolení, co?
Hehe, jdu spát, a zítra, tedy spíše dnes ráno, se budu bavit nad tímto veledílem, díky němuž si zkracuju dobu spánku.
Dobrou noc.

Aktualizace - 4. 12. 2010 9:30
Pět a půl hodin spánku není zas tak moc... A kupodivu už ani nejsem unavená.
Dokonce už jsem stihla opravit tenhle blábol do čitejnější verze. Když jsem ho psala, musela jsem bejt hodně mimo... Ráno jsem si totiž vůbec nemohla vzpomenout, že jsem něco psala :)
 


Komentáře

1 David Bachmann David Bachmann | E-mail | Web | 4. prosince 2010 v 9:44 | Reagovat

Tak toho Vojtka a Vaňkovou bych asi taky nedal. Horší už je snad jen ten blbec Landa nebo Lamda nebo jak se ten fašoun jmenuje. Jinak četl jsem už i horší zmatenosti. Litry kávy mám taky denně a protože už jsem od půl třetí asi po šestý vzhůru, jsem tu!

2 Barunka Charlotte LaRose Barunka Charlotte LaRose | Web | 6. prosince 2010 v 17:35 | Reagovat

Ten sníh ti nějak nezávidím. Já osobně mám sníh ráda, pokud z něj nevznikne ta hnusná břečka. Ale ve chvílích, kdy jsem nucena odhazovat ho na dvoře, tak ho upřímně nenávidím :-)
Vám v noci netopí? Za to by zasloužili utopit. Ani představit si nedokážu tu zimu, když netopí, ale vím, že to asi nebude nic třikrát příjemného.
Jo, Vaňková. To je kapitola sama o sobě. Já jsem byla posledně tak šťastná, když nám v muzikále zpíval někdo jiný a ne ona. Asi bych jí nevydýchala :-)
nepřišlo mi to jako zmatený blábolení, Přišlo mi to velmi podobné mým myšlenkovým pochodům. A nepřeháněj to s tím kafem, to není na zdraví třikrát dobrý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.