Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Hodíme si kostkou

10. března 2011 v 13:23 | Neriah |  Útržky života

Zdravím.
Hodlám psát článek tak trochu o ničem, jelikož máme informatiku a ten úžasně jednoduchý test už mám hotový, takže nemám co dělat.
Ten nový editor se mi přeci jen nelíbí, i když už funguje jakž takž, jak by měl.
Taky se vám blog neustále odhlašuje, i když máte nastavené trvalé přihlášení? Rozčiluje mě to...
Včera jsem chtěla napsat článek, v němž bych si stěžovala zřejmě na celý svět, jak jsem měla blbou náladu. Ale nakonec jsem se překonala a ta nálada tak nějak sama od sebe přešla.
Pořád musím uvažovat nad budoucností, neboli lépe řečeno o tom, co budu dělat po matuře, jestli se k ní ovšem dostanu. A já nevím.
Na vejšku mě ale asi nikdo nedostane.
Uvědomila jsem si jednu děsivou skutečnost - na gymplu jsem ještě vlastně tak trochu kvůli rodičům.
Každej den s tím chci seknout. Přejít na jinou školu, nebo se na všecko vykašlat. Ale...
"Taťku by to mrzelo. Taťka by se naštval. Taťka tamto a támhleto..."
Jo, tohle od mamky poslouchám pořád.

"Nezklam nás, nebuď jako brácha..."
A já jako idiot plním všechna jejich přání.
Ten zásek ale přijít musel. Sedím nad učením s naprostou nechutí, nesoustředím se, raději začnu dělat něco jinýho...
Je to ale celý k smíchu. Vždyť v devítce jsem za ten gympl vyloženě bojovala, protože oni chtěli, abych šla na obchodku nebo na maséra. Nezájem... A teď chtějí, abych na tý škole vydržela, asi jako tu školu sis vybrala, tak trp. No, to trošku přeháním...
Na jednu stranu si přeju dojít k matuře. Pak bych si mohla vybrat třeba školu, která by mě bavila.
Jenomže... Moje druhá část se chce na všecko vykašlat.
A já tím pádem nevím, co chci.
Třídní kolektiv mě štve.
I když vlastně on to kolektiv ani není. Připadám si tam jak idiot a v červnu s nima nechci jet na výlet. A nevím, jak to vysvětlím třídní.
"Ty dva roky to přežiješ," slyším ze všech stran. A já doufám, že ano, ačkoliv to tak nevypadá.
Zase jsem si rozečetla hromadu knih a nevím, kterou dočíst dřív.
Taková starost mi ale nevadí. Naopak, je docela příjemná.
Příští týden mám prázdniny. Už se těším, i když zase extrémně zlenivím a návrat do školy bude bolestivý. :)
No jo... Měla bych ten článek seknout, než napíšu nějakou blbost.
Ještě se vrátím k titulku - je to vlastně docela úsměvná věc, alespoň ostatním se to tak může zdát...
Naše třída je totiž pověstná svou neochotou být zkoušená. Ostatní většinou neumí, já taky ne a hlavně neumím mluvit. Je to pro mě utrpení, když mám o něčem dlouho hovořit.A naše třídní dostala takový... řekněme že děsivý nápad. Jelikož je nás ve třídě akorát šest, donese vždy kostku a když není žádný dobrovolník, rozdělí čísla mezi nás a snad nemusím říkat, co dělá. A já mám vždy tu smůlu, že to padne na mě. Nevím proč... :D
Nejhorší je, že to mezi profesory rozšířila a tak už máme kostku i na biologii, grrrr. :)
Do toho jsme dostali na duben jakýsi projekt, který budeme muset po skupinkách odprezentovat. A v mojí skupince není ani jedna trošku vůdčí osoba. Tak je to vtipný a zas je tam to příšerný mluvení, ách jo.
Přestanu vás zahlcovat mými výlevy, nastává totiž konec hodiny a já jdu přemýšlet, čeho se najím, jelikož jsem si odhlásila jídlo. :)
 


Komentáře

1 Lilithen Lilithen | Web | 10. března 2011 v 16:06 | Reagovat

To odhlašování mě taky štve. Nejlepší je, když vkládám fotky, je jich hodně a najednou... Vaše přihlášení již není platné.
Jé, co bych já dala za to být na gymplu. Jenže jsem se na to v devídce vybodla a teď už je poněkud pozdě. Ale zase... to učení by mě asi zase tak nebavilo, jak si představuji. Přeci jen, já si vždycky říkám "Jó, tohle se perfektně naučím." a nakonec se na to vybodnu a radši si jdu číst :-D

2 Neriah Neriah | 10. března 2011 v 18:30 | Reagovat

[1]: Nejhorší je, že já na ten gympl chtěla... :D Asi jsem se na to taky měla vykašlat a jít jinam. Něco se naučit není takovej problém, pokud se jedná o něco, co si zapamatuješ. Ale horší je to s předmětama, který musíš pochopit a biflování je ti k ničemu.

3 davidbachmann davidbachmann | E-mail | Web | 10. března 2011 v 22:07 | Reagovat

Nic si z toho nedělej. Já na gympl taky chtěl, teda v rámci toho malého výběru jsem si ho vybral. Nemůžu ti říct, abys tam ty dva roky vydržela, protože já už první rok věděl, že to za nic na světě nedam. Přeju ti moc a moc síly a trpělivosti a pak to snad nějak udejcháš.

4 Nel-ly Nel-ly | Web | 10. března 2011 v 23:42 | Reagovat

Mě se to odlhlašovalo už předtím, takže... :-D nevím, jestli je to mnou, ale blog se mi odhlásil a odhlásí denně třeba pětkrát, takže co...
což ale neznamená, že editor se mi líbí - protože nelíbí, žádná ze změn

řekla bych, že maturita je základ a přecházet po dvou letech na jinou školu, by asi nepomohlo... já chodila na obchodku, hodně mě toho nebavilo, něco bavilo, ale střední jsem vlastně měla ráda... teď jsem na vysoké (pro naši rodinu bylo nepředstavitelné, že by se našel někdo,kdo nešel na vejšku - už jen fakt, že jsem nechodila na gympl a nepatřím mezi jedničkáře máma dost špatně nesla... vlastně to už na základce, kdy jsem jí nosila třídní a ředitelské důtky :D), nebaví mě to a strašně jsem zlenivěla, ale problém je, že nevím, co jiného bych děllaa, protože mě jaksi nebaví skoro nic :-D krom toho že ani nic neumím, nemám talent, ani zápal... ale chci titul (a ráda bych ještě nějakou dobu studovala :D), protože akademiccké vzdělání mi přijde jako základní (minimálně tedy středoškolské) a pak si můžu třeba udělat kurz kosmetiky a jít o dělat, ale stím, že maturitu mám (tohle se netýká mě, ale strašné spousty lidí, kteér znám, a kteří nedokončili střední školy - což já nechápu a nikd ynepochopím - ať se trápí, odmaturujou a pak jdou znovu jinam, ale s tím, že maturitu mít budou)

5 Nel-ly Nel-ly | Web | 10. března 2011 v 23:42 | Reagovat

btw. vím, že ty lay nenastavuješ a asi s tím ani nic neuděláš, ale třeba ta, co ho dělala? :-) díky těm změnám, nejspíš, se totiž celý přeházel

6 Labanda © Labanda © | Web | 12. března 2011 v 3:03 | Reagovat

máš zlatíčko to spravený jako kdyby ti někdo schoval záhlaví nechápu to O_O už to je tak jak to má být ;-) :-)

7 ▓▒ Mary Depp Snape ♥ ▒▓ ▓▒ Mary Depp Snape ♥ ▒▓ | Web | 12. března 2011 v 19:13 | Reagovat

souhlasím,jak říkám..mě nevadí zabíjení..mě vadí týrání...
btw,koukám že už si tu stánku šoupla,jak jsem ti říkala. 8-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.