Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Patricia Briggs - Železný polibek (Mercedes Thompson 3)

26. května 2011 v 13:21 | Neriah |  Knihy v mých myšlenkách
.

V tomto díle musí Mercy splatit dluh fae. Několik jich zemřelo a ona má zjistit, kdo za tím stojí. Bohužel ale ten, koho označila za pravděpodobného viníka, umírá a ona zjišťuje, že je v koncích. Její přítel, patřící také mezi fae, je zavřen do vězení a snaží se ji alespoň varovat, aby se do těchto záležitostí nadále nepletla. to ale nezná Mercy. I přes četná varování dále pátrá na vlastní pěst, až viníka nakonec odhalí, nebude to však pro ni vůbec snadné a následky si ponese ještě dlouho.
Do toho si už konečně vybere jednoho z možných partnerů, dopomůže jí k tomu několik zjištění.
1. Proč jsem si vybral/a právě tuhle knihu?
Ze stejného důvodu jako ty předchozí díly
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
plný pohár
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
pomoct.
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěl/a být.
No, moc se to nemění, stále se ztotožňuji s Mercy, ačkoliv bez některých jejích zážitků bych se vklidu obešla
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Tak.. Všechno. xD Možná to byla ta nečekaná zápletka a rozuzlení. Do poslední chvíle jsem netušila, že to bude zrovna ta osoba, která to byla. Nikdo by to totiž do té osoby zpočátku neřekl.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Ten parchant, co byl viníkem nebyl ani trochu sympatický. Nebo zpočátku i celkem byl, ale... Co udělal pak se mi nelíbilo ani trochu a je dobře, že dopadl tak jak dopadl.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.