Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Říjen 2011


Silvia K. - Otrokyně sadistů

31. října 2011 v 20:00 | Neriah |  Knihy v mých myšlenkách
Ptáte se: co se to děje, že se ta Neriah ozývá? To jsem si takhle řekla, že by to chtělo nějaké ty knihy... :)

Směješ se jako když jede vlak pokolejích...

2. října 2011 v 13:13 | Neriah |  Útržky života
... NO napadlo by vás takové přirovnání? Mě ne.
I když já mám co říkat - moje přirovnávání jedoucích aut k Christině od Kinga... NO raději bez komentáře :D

V poslední době si připadám zvláště neschopně a líně. Místo toho, abych si užívala posledních chvil hezkého počasí, jsem už za tři měsíce po čtvrté nemocná, je mi ještě skoro pořád na umření, to mi však nebrání v tom, abych jela na intr...
Na zítřek mám spoustu učení, o kterém jsem se dozvěděla hodně pozdě vzhledem k tomu, že v pátek jsem ve škole nebyla (ostatně to ani moji dva další spolužáci) a ten, co mi měl učivo poslat už v pátek (alespoň tak jsem to já myslela, když jsem ho o něj žádala) mi ho poslal někdy teď v noci a to jsem spala... Mám radost.
Asi mi bude hodně moc špatně a do školy nepůjdu. I když to ne... Jsem zvědavá na našeho nového spolužáka, zda zvládl rozdílovky z chemie a nastoupí.
Můj metalový bráška se rozhodl, že jestli chemii zvládne, nebude ho mít rád :D Ale tak to je vcelku logické, když on z ní nezvládl reparát.
Hodilo by se mi, abyste za mě zítra napsali písemku z publicistického stylu, do úterka za mě napsali sloh (novinový článek o škole - ach jo, prostě nevím, co si ze všech podtémat vlastně vybrat k napsání) a když se k tomu ještě necháte vyzkoušet z dějepisu a vyberete za mě text písně na češtinu, opravdu vás budu mít ráda...
Ve čtvrtek jsem byla ve škole nejaktivnější za poslední měsíc a to mi bylo strašně blbě - přeložila jsem skoro celý článek v němčině a v dějepise jsem věděla, proč se lidé stěhovali na Aljašku *připadá si jako nejinteligentnější žák naší třídy* :D a tak celkově... Prostě mi to nějak výjimečně šlo a nebyla jsem o hodinách na netu.
Čím víc času na nějakou věc mám, tím je to těžší... Kamarád chtěl přeložit nějakou písničku a já to dokázala (no dobře, měla jsem při ruce slovník a taky jsem si pak text ověřovala podle překladu na netu), ale dopadlo to líp, než jsem sama čekala... Potřeboval to hodně rychle a tak jsem to měla během dvaceti minut hotové... Čtrnáct dní zpátky jsme psali sloh, na který jsme měli čas asi necelé dvě hodinky, já ho stihla v pohodě a ještě jsem byla chválená za minimum pravopisných chyb... Teď mám na sloh tři dny a už se vidím, jak to budu psát na poslední chvíli, prostě nepřichází žádný nápad, jak vše zpracovat.
Nejraději bych teď šla spát, ovšem musím jet do Prahy (ach jo), to dojíždění už mě taky začíná dosti rozčilovat, kdyby aspoň někdy nechávali otevřený intr přes víkend, takhle mě to nebaví...
Jsem ostuda, za září jsem dohromady přečetla asi 5 knížek: konečně dočtené hlídky, nějakého toho Kinga a podruhé Spalovače mrtvol... To je docela zhoršení oproti prázdninám :D
A ještě větší ostuda je, že jsem o žádné z nich nenapsala, v poslední době ale není čas... A když už je, raději dělám méně přínosné věci.
Stejně tak zanedbávám celý blog, s tím ale nic nenadělám, na psaní teď prostě inspirace není, i tenhle článek píšu tak nějak napůl neochotně a slova se mi hledají jen velmi těžko.
Ale nejsem na tom takhle jediná, všímám si, že hodně těch, které ráda navštěvuju, skoro nic nepíšou... Teď už ale pro ně mám pochopení. Ještě před rokem jsem nadávala na každého, kdo nepřidával alespoň pětkrát týdně nějakou kapitolu k povídce a teď sama vím, jaké to je a tak už nadávat nemůžu :D
Představte si, že za mnou byl v pátek brácha a chtěl po mně hudbu... :D To mě prostě dostalo - poslední rok jsme se jen zdravili a najednou vznikla asi dvouminutová konverzace o hudbě *zázrak*
Ne, že by se na našich vztazích něco změnilo... Je to pořád stejné.
A pořád mu nemůžu odpustit (on ví co, i když si to nechce pamatovat) a taky mu neodpustím to, jak se k naší rodině chová.
Včera jsem si pročítala některé svoje starší články a nevěděla jsem, zda se mám sama sobě smát nebo je všechny vyházet :D Nakonec zvítězila první možnost, ale jak to dopadne příště?