Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

*Už bys sem mohla napsat taky něco jinýho, než jen kecy ze života. Koho tyhle články zajímají? Mě ne!*

26. března 2012 v 19:38 | Neriah |  Útržky života
Sakra, to jsem zase jednou začla probírat odkazy, který jsem si vždycky někam uložila, protože jsem je nechtěla dávat do oblíbených tady na blogu. Řeknu vám, že jsem ještě pořád dost překvapená z toho, kolik blogů už není, kolik jich je, ale co se na nich změnilo, a nejvíc smutno je mi z toho, že u některých se nezměnilo nic a je to pořád tak strašně mizerný.
Nejvíc mě mrzí odchod Cady, respektive úplný zrušení jejího blogu. Měla jsem ji ráda, i když jsem u ní nezanechala ani jeden komentář. Chtěla bych, aby se měla jednou dobře, a ne tak, jak se má teď. Ale to je jedno. Nevím, jestli někdo z vás její blog znal, typla bych si ale, že ne.
Chybí mi ještě pár dalších, ke kterým jsem chodila, když mi bylo smutno, abych se rozesmutnila ještě víc, o některý mám trochu strach, protože to, co si prožívali, vůbec není sranda...
Ale to jsou ti blogeři, co když odejdou, už nikdy nedají vědět. ti, který si na netu jen tak nevygooglíte, když se rozhodnou, že nechtějí být nalezeni. Ačkoliv jeden čas jsem dokázala jednu blogerku stopovat asi po čtyřech blozích, pak už mi taky zmizela.
budu teda jenom doufat, že to u nich jednou bude lepší. Snad! I když vím, že je to naivní přání.
Dál...
Podívala jsem se na stránky základky a nestačila jsem se divit. Jednak tam přibyl další školní časopis, kterej vždy tvoří deváťáci, hm, no přibyl tam už v červnu, ale já tam strašně dlouho nebyla :D A taky, co se tam objevilo, tak nahrávky z přehrávek, kde hrajou žáci školy na hudební nástroje... Sice tam nejsou všechny, ale aspoň ta loňská. A nestačím se divit, co za děti tam přišlo, já nevěděla, že tam je filípek, ani že Nelinka hraje na flétnu, a u některých jmen jsem už nebyla ani trochu v obraze, od toho tu mám expertku, co tam ještě chodí, aby zodpovídala moje otravný dotazy ohledně toho, kdo je kdo :D Já vím, jsem už s tím asi otravná a divím se, že mě ještě neposlala někam, protože já otravná být umím, to ví každej, kdo mě trochu líp zná.
Dala bych vám odkaz na ty časopisy, ať se pobavíte, ale ne, to byste se museli smát i tomu, co jsem psala já kdysi dávno. Teď dát profesorce takovej ubohej sloh, vyhodí to z okna a dostanu pětku. :D Jak jsem tehdy mohla psát tak podivně, to doteď nechápu... Skoro žádná souvětí, krátký věty, nic neříkající popis... Ach jo. Nejradši bych to celý přepsala, kdyby to bylo možný. :D
Měla bych se asi učit, ale ne, to nechám na později, teď se ještě musím pobavit u těch časopisů, ještě jsem to všechno nepřečetla.
Vysvětlete mi někdo, proč mají všichni čas jenom ve středu. Celej tejden nemám moc co dělat, ale ve středu, to bych se musela rozčtvrtit, abych se dokázala sejít se všema, co touží po mojí přítomnosti.
Proč jedna dotyčná osoba soudí druhou dotyčnou osobu jenom podle toho, jakým způsobem učí o počítačích? Mě toho ta osoba naučila dost, a navíc, mně nejde jenom o tohle téma, dokážu se s ním bavit o čemkoliv a je to dobrej kamarád. Trochu starší, takže má na spoustu věcí už jinej pohled, dokáže mi poradit, můžu se mu svěřit... *Nepsala jsem o svěřování něco v tom předchozím článku?*
Ale tohle je zcela bezpečný. do školy se mnou nechodí a má už trochu rozumu na to, aby se choval takhle dětinsky a používal něco proti mně.
Dneska jsme byli na americký ambasádě a tam jsme poslouchali asi dvě hodiny angličtinu, který jsem skoro ani nerozumněla, takže doufám, že se ve středu nebude profesorka ptát, o čem že to bylo, já to nevím. dozvěděla jsem se akorát jednu jedinou věc - s angličtinou jsem na tom ještě hůř než hůř a měla bych s tím něco dělat!
 


Komentáře

1 Bibi Bibi | Web | 26. března 2012 v 19:49 | Reagovat

Ahojky:) Mohl/a by jsi mi tady prosím hlásnout?? - http://www.periodanenitabu.cz/#/zapojse/galerie/2271 - Díky moc, klidně oplatím :)

2 David Bachmann David Bachmann | E-mail | Web | 26. března 2012 v 20:05 | Reagovat

Docela by mě zajímala ta tvoje dětská tvorba. Já teda nostalgií po základce rozhodně netrpím. Jsem rád, že je to za mnou. Americký Angličtině rozumím mnohem líp, než těm Britům, co moderujou přenosy na Eurosportu. Ale celkově jsem na tom taky hůř než hrozně. Možná bych s tím měl něco dělat, ale to bych měl i s řadou jiných věcí. Třeba i s bolavým zubem.

3 T. T. | Web | 27. března 2012 v 18:24 | Reagovat

S tou angličtinou je to těžký. Já si myslím, že anglinu dost ovládám, dokonce čtu knížky v angličtině, ale taky mám problémy s mluveným slovem, oni tak nějak huhňají a ještě používají hovorovou anglinu, která se ve škole neučí. A souhlasím s Davidem, americká je lepší, ta britská mi přijde taková afektovaná.
A taky bych si ráda přečetla nějaký tvoje starší výtvory. Ono je hezké sledovat, jak se vyvýjí písemný projev. Vidím to i sama na sobě. Dřív pro mě byl sloh utrpením, ale teď už ne :-)

4 Verča Verča | E-mail | 29. března 2012 v 20:24 | Reagovat

K nadpisu: keci! Mě to zajímá.:-)
Náhodou, psala si dobře. Ten druhej článek byl na mě moc strohý, ale četlo se to dobře a bylo to zajímavý (hlavně ta soutěž v prostorovce). To je nevýhoda integrace - se zrakáčema se moc nepočítá (teda aspoň v mým případě). Jako tím nechci říct, že se na základce nesnažili, ale je to prostě něco jinýho, když nevidí jenom jeden a ostatní jo. Právě proto mě zaujal ten pobyt, kterej jsem ti posílalaa. A co ty, už ses nějak rozhodla?
Jo a máte v tom časáku pěkný charakteristiky. Sice bych tě od notebooku nikdy neodtrhávala, ale není na škodu se dozvědět, co by mě čekalo, kdybych to náhodou chtěla zkusit.:-D

5 Neriah Neriah | 29. března 2012 v 21:53 | Reagovat

[1]: NO to bych teda nemohl/a, máš jediný štěstí, že jsem líná v administraci hledat mazání komentářů.

[2]:
Věř, že by tě nezajímala, spíš vyděsila. Ale je to lehce dohledatelný, když znáš moje jméno. Americký taky rozumím líp. Bratránek by mě mohl pozvat aspoň na prázdniny do Ameriky, když už tam bydlí. Třeba bych se něco přiučila... A možná i zlepšila tu komunikaci, protože to je největší boj hned po ubohý slovní zásobě.

[3]:
Jé, ty i čteš? To ti závidím. Taky bych to chtěla umět, abych nemusela čekat na překlady některých knih, je to otrava. :D Není nad praxi... Přeci jen, profesoři mluví tak, abychom jim rozumněli, ale rodilí mluvčí, to je jiná.
Mně se sloh zlepšil právě až díky blogování. V psaní jsem najednou našla zálibu, protože nemám zadaná témata, o kterých psát, a taky na to mám času, kolik jen chci. Možná sem jednou dám odkaz, ale nechci moc odhalovat, kdo jsem, protože je tam uvedený moje jméno. Někteří ho už znají, ale ještě ne všichni a to je dobře! Aby to ještě nedopadlo tak, že mě čte někdo, u koho si to nepřeju.

[4]:
Jo, strohý psaní, to je moje. :D Ehm... A nechceš mi říct, žes to četla? Sakra... :D Pomoooc!
Jo, je fakt, že toho se účastnili spíš z těch měst, kde bylo víc zrakáčů na jedný škole. Protože ono se to ani nevyplatilo jet jen s jedním.
Jooo, tak charakteristiyk a jejich vymýšlení... To byla sranda psát. Ale já to o sobě neřekla. To vymyslel někdo jiný. Ale stejně to jsou časy, na který vzpomínám ráda, protože bylo všechno tak nějak.. Jednodušší? Ach jo, dnešek je zase den, i když jsem se rozhodla, že článek s názvem "Je to přesně měsíc" psát nebudu.
A jinak, ještě jsem se nerozhodla, klasika. to je ta moje nerozhodná povaha a strach, kterýho se nelze zbavit, ach jo.

6 Aelis Aelis | Web | 30. března 2012 v 20:19 | Reagovat

Já si vždycky chci vylejt na blog všechny myšlenky, a tak to celý napíšu, ale už to nezveřejnim. Poslední dobou mi příde, že beru všechno jako konec světa. :D
Jo. A taky se mi zdá, že všechny ty nejlepší blogy už jsou dávno zrušený nebo pomalu spějou k zániku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.