Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Day 05: Kniha, ve které bys chtěl/a žít

16. července 2012 v 20:00 | Neriah |  30 day book challenge
Ups... Nechci říct Harryho Pottera (protože ho potřebuju do dvou jiných otázek), ani nechci uvádět další knihy, které se mi vybaví, protože je budu potřebovat uvést taky později.
Víte, těch světů, kde bych chtěla žít... Těch je doopravdy hodně. Vlastně bych si chtěla část života prožít v každém z nich. xD Většinou jako nezávislý pozorovatel, ale někdy se zapojit by taky nebylo špatné. Je jich tolik a jsou všechny tak geniální... Bohužel jich musím spoustu zavrhnout, protože je musím nastrkat jinam a já si slíbila, že se v ničem opakovat nebudu.

Patricia Briggs - Mercy Thompson

Moc na výběr jsem nakonec neměla. Proč bych chtěla žít zrovna v tomhle světě, když sama Mercy neustále bojuje o život díky nějakým nadpřirozeným potvorám? Možná proto, že já nejsem/nebyla bych schopná proměňovat se v kojota a třeba bych žila normální poklidný život...
Ale nebuď naivní, vždyť tu chceš žít právě proto, že tu jsou vlkodlaci a taky fae. Takže by ses určitě někam připletla a ani bys nevěděla, jak k tomu došlo.
Pro mě zatím nejlepší série o vlkodlacích, jakou jsem kdy četla. Mám je určitým způsobem raději než upíry, možná proto, že o těch je toho napsáno dost a dost, zatímco o vlkodlacích se mi knihy shání těžko. A ačkoliv se v téhle sérii upíři vyskytují také, nejsou zas tak špatně podaní. Třeba se Stefanem bych si ráda popovídala o upírské literatuře. :D
A pak jsem si oblíbila fae. Třeba se Zeem Adelbertsmiterem bych si popovídala docela ráda.
A kdo by se nechtěl seznámit s Adamem, že jo... :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.