Chcete-li mi sdělit něco, co se netýká článků (dotazy, návrhy, kritiku atp.), pište do zprávy autorovi nebo do návštěvní knihy.

Knihy v mých myšlenkách

Patricia Briggs - Měsíční píseň (Mercedes Thompson 1)

14. května 2011 v 13:11 | Neriah
...

Cassandra Clare - Město z kostí

13. května 2011 v 23:14 | Neriah
...

Maggie Stiefvater - Mrazení

13. května 2011 v 23:11 | Neriah
Kupodivu jsem se dokázala dnes dokopat k sepsání několika dalších knih... Tentokrát jsem hltala hromady YA fantasy. No i když hromady je asi poněkud přehnané.

Mary Higgins-Clarková - Děvčátka v modrém

20. dubna 2011 v 20:46 | Neriah
Vrrrrrr!! víte, jak jsem líná? A víte, jakou mi dá práci sepsat pár řádků o některé z knih?
NIcméně už je na čase, abych to všechno sepsala, protože mi některé knihy vypadávají z paměti (to ty, co mě nějak zvlášť nezaujaly).
A ta nejméně zaujímavá je tahle. Neříkám, že byla nějak úděsná (to zas znám horší), ale...
Detektivky nečtu, takže mi vlastně není úplně jasné, co mě to popadlo.

Alyson NoËlová - Nesmrtelní 1 Napořád

15. března 2011 v 14:43 | Neriah
Dlouho jsem váhala, zda o téhle knize psát, jelikož dost lituju jejího přečtení (tak nějak mi nic nedala).
Ale nakonec proč ne, třeba někomu pomůžu a od čtení ho odradím :D.
Zesměšňování nebylo úmyslné, ale... Člověk se tomu prostě nedokáže ubránit. Snad první přečtená fantasy kniha, kterou považuju za naprostou slátaninu a spíš bych ji rovnou zařadila mezi červenou knihovnu.

Haruki Murakami - Norské dřevo

8. března 2011 v 18:22 | Neriah
Tento týden se nezmůžu asi na nic jinýho, než je tenhle článeček sepsaný v rychlosti, abych se zase mohla vrátit ke zpracovávání seminární práce, což mě pochopitelně šíleně nebaví. Víte, číst knihu 700 let města ***, mě ani nějak moc neobohacuje, ačkoliv by možná mělo. Tak jsem divná.
Navíc v knize nejsou po většinou informace, které zrovna potřebuji. Dost pochybuju, že by paní profesorka chtěla číst krásné opěvování mého téměř rodného města, aniž by něco tušila o jeho historii. No ale... Internet snad pomůže. Aspoň trošičku by mohl. A příští týden, když mám ty jarky, bych na tom mohla zapracovat. I když... Znám se. :-)
Tak mě napadá... Nechcete mě někdo inspirovat a napsat mi nějaké úsloví či pranostiku, na kterou by se dala zpracovat povídka? Já jsem už úplně v koncích... Na nic mi to prostě nejde.
Ale abych se vrátila ke knize...

Stephen King - Řbitov zvířátek

20. února 2011 v 12:12 | Neriah
Ne, já si prostě nedám pokoj. Čtu horory po nocích, mám přerušovaný spánek a bojím se naší kočky, když se mi otře o nohy :D Ale i přesto mi to za to stojí. Přečtení téhle knihy rozhodně nelituju a už čtu od Kinga další...

Stephen King - Osvícení

3. února 2011 v 19:03 | Neriah
Vážně se stydím, že tu knihu přidávám až teď. Ale v poslední době nebylo moc času, což se doufám velmi brzy změní a já zas budu moct číst a číst... Musím přeci dohnat ostatní, kteří se registrovali později než já a už psali i o třech knihách...

Úvodem

16. ledna 2011 v 18:29 | Neriah
Nikdy jsem se ničeho neúčastnila, tak jsem se to rozhodla napravit. Zkusit se má vše, ne? Nápad je to naprosto úžasný. Člověka to donutí něco napsat a zároveň i přemýšlet, k tomu nemusí dodržovat nějaké šílené termíny.
takže to je něco pro mě.
Nechce se mi sem všechno vypisovat, proto vám dám odkaz a klidně se taky přihlašte.
Je to zde.Myslím, že je to skvělá příležitost, jak vám dát vědět, co čtu, aniž bych musela psát naprosto nudné články. A hlavně, nad knihou se taky zamyslím trochu jinak, než obvykle. Nesmím taky zapomenout na to, že určitě najdu spoustu skvělých knih, které ještě neznám.
Počet přihlášených je neomezený a jak píše Abyss, stačí jen umět číst…
Jestli se taky někdo přihlásíte, dejte klidně vědět…
 
 

Reklama